Przejdź do treści

Kotary plandekowe – kotary przemysłowe przesuwne

plandeki kotarowe, plandeki przesuwne, kotary przemysłowe, kurtyny plandekowe, plandeki z oknem, kotary z plandek

Kotary plandekowe to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w halach produkcyjnych, handlowych, w myjniach samochodowych, lakierniach, warsztatach, itp. Kotary z plandek pozwalają na wydzielenie przestrzeni i zamknięcie jej przesuwną kurtyną. Dzięki temu z jednego dużego pomieszczenia, możecie Państwo uzyskać kilka mniejszych. Kotary przemysłowe są również bardzo często wykorzystywane zimą, w celu miejscowego dogrzewania hal produkcyjnych.

Nasza firma oferuje lekkie kotary z materiału PE (PP) 200 g/m2, a także kotary PCV 650 g/m2 (gumowane), kotary z oknami przeźroczystymi, kotary z nadrukiem, a także kotary trudnopalne (z atestem trudnopalności B2 – materiał samogasnący). Posiadamy szeroką ofertę kolorów. Najbardziej popularne kolory – zielony, niebieski, szary, biały, żółty, czarny, czerwony, pomarańczowy, brązowy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania dodatkowych informacji lub oferty cenowej. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 – KOM (71) 773 30 36 lub mailowo plandeki@plandekiwroclaw.pl.

 

plandeki wrocław, plandeki na wymiar wrocław, producent plandek wrocław, produkcja plandek wrocław

 

Dostępne materiały:

  • PE (PP) 200 g/m2 LEKKI
  • PCV 650 g/m2 standard
  • PCV 650 g/m2 samogasnący (atest trudnopalności B2)
  • PCV 650 g/m2 z oknem przeźroczystym grubości 1 mm
  • PCV 650 g/m2 z nadrukiem

 

Kotary z plandeki polietylenowej:przepierzenia przemysłowe, kotary, kotary polietylen, kurtyny

Materiał PE (PP) 200 g/m2 charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i niską wagą. Jaka sama nazwa mówi, 1 m2 kotary, będzie ważył 200 g, więc dla przykładu kotara 2×10 mb, będzie ważyła ok. 4 kg. Kotary z plandeki PE (PP) 200 g/m2 są idealnym rozwiązaniem do duży pomieszczeń, a także do wydzielania powierzchni ogrzewanych i nieogrzewanych w okresie grzewczym. Niska waga pozwala na bardzo łatwy montaż oraz ewentualne przesuwanie i składania kotary. Może być ona montowana na lince gumowej (minimum fi 8, bardzo dobrze naciągniętej) lub na lince stalowej. W tym przypadku nie zachodzi konieczność zastosowania systemu montażowego na szynach i rolkach. Dostępne kolory – niebieski, szary i zielony.

 

Kotary plandekowe PCV 650 g/m2 standard:

Kotary plandekowe PCV 650 g/m2 są wykonane z tkaniny gumowanej. Jest to tkanina cięższa i dużo bardziej wytrzymała. Jest również bardziej estetyczna, ponieważ jest podwójnie powlekana i lakierowana. W tym przypadku możemy również zaproponować kotary z nadrukiem wielkopowierzchniowym, o bardzo wysokiej rozdzielczości. Ze względu na większą wagę, kotary plandekowe PCV powinny być montowane na szynach i rolkach lub na lince celnej fi 8. Linkę celną powinno się bardzo mocno naprężyć przy pomocy śrub rzymskich. Takie rozwiązanie pozwoli na stabilny montaż i możliwość przesuwania.

 

Plandeki kotarowe z oknem przeźroczystym:kotary z oknem, kotary przeźroczyste, kotary plandekowe, plandeki kotarowe, kotary z plandeki

Nasza firma produkuje również plandeki kotarowe z oknem przeźroczystym. Obwódka wykonywana jest z materiały PCV 650 g/m2 standard, ale środek kotary (w takim stopniu, jakim sobie Państwo życzą) jest całkowicie przeźroczysty. Okno wykonane jest z folii PCV o wysokiej wytrzymałości i elastyczności. Folia jest bardzo gruba – 1 mm, więc zapewnia bardzo dobrą izolację i wytrzymałość. W tym przypadku nie ma możliwości wykonania kotary przeźroczystej całkowicie, ponieważ obwódka musi być wykonana z materiału w kolorze. Mamy tutaj bardzo szeroki wybór kolorów, min. zielony, niebieski, szary, biały, żółty, czarny, czerwony, pomarańczowy, brązowy.

 

Kurtyny spawalnicze i kotary trudnopalne:

Oferujemy również kotary trudnopalne i kurtyny spawalnicze, wykonane z materiały PCV 650 g/m2 samogasnącego, z atestem trudnopalności B. Materiał był atestowany przez Instytut Techniki Budowlanej i jest dopuszczony do użytkowania w strefach zagrożonych. Co bardzo istotne – oferowane kotary nie są niepalne, a jedynie trudnopalne. Oznacza to, że mogą zająć się ogniem, ale muszą od razu zgasnąć, nie rozprzestrzeniając ognia.

 

Osprzęt do montażu:

Nasza firma dostarcza kotary z plandek i potrzebny do montażu osprzęt. Posiadamy w ofercie uchwyty kotarowe do przesuwania po rurce lub lince celnej, rolki oraz szyny. Możemy Państwu również dostarczyć linki celne fi 8 oraz liny gumowe i polipropylenowego fi 8. Dzięki temu zamawiając kotary w naszej firmie, otrzymują Państwo gotowy do montażu zestaw.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym:

KOM (71) 773 30 36

biuro@fastplan.pl

 

Zadzwoń lub napisz