Przejdź do treści

Plandeki do altanki – folie do altanki

plandeki na altany, plandeki na altanki, plandeki do altanki, plandeki do wiaty, folia do altanki, rolety foliowe do altanki

Plandeki na altanki to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie i zamknięcie altanki w sezonie letnim, a także poza sezonem. Nasza firma oferuje bardzo estetyczne i wytrzymałe folie do altanek przeźroczyste, z kolorową obwódką. Posiadamy bardzo szeroki wybór kolorów, min. brązowy, ecru, piaskowy, biały, szary, zielony, czarny, etc.

Plandeki do altany wykonujemy z estetycznego materiału PCV 650 g/m2 elegant, który w dotyku przypomina materiał gumowany. Jest to tkaniny obustronnie powlekana i jednostronnie lakierowana. dzięki czemu zapewnia wysoką wytrzymałość przez kilka lat. Folia przeźroczysta jest najwyższej dostępnej grubości, tj. 1 mm. Folia do altanki jest całkowicie przeźroczysta i nie robi się mleczna wraz z biegiem lat.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem wycen. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00 – TEL (71) 773 30 36 / plandeki@plandekiwroclaw.pl. Plandeki na altanki wysyłamy na terenie całego kraju.

 

plandeki wrocław, plandeki na wymiar wrocław, producent plandek wrocław, produkcja plandek wrocław

 

Dlaczego warto zakupić plandeki do altanki ?

  • ZABEZPIECZENIE – nasze plandeki do altanki zabezpieczają altanę i wszystko to co się w niej znajduje nie tylko latem, ale także zimą. Oferowane ścianki i rolety do altanek są wielosezonowe – nie muszą ich Państwo ściągać w okresie jesienno-zimowych, dzięki czemu ławy, stoliki, meble ogrodowe, itp, mogą przezimować w altanie.
  • MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA W CHŁODNE DNI – dzięki roletom foliowym do altanki, mogą z niej Państwo korzystać nie tylko w piękne, ciepłe i słoneczne dni, ale także w dni chłodniejsze. Wystarczy opuścić w dół ścianki i można dalej delektować się swoją altanką. Co bardzo ważne, wewnątrz mogą Państwo korzystać z promienników ciepła. Należy jedynie pamiętać, aby źródło ciepła nie było zbyt blisko ścianki, ponieważ materiał może się streszczyć.
  • ESTETYKA – nasza firma przykłada szczególną wagę do estetyki wykonania. Jesteśmy świadomi tego, że ogród musi być nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim estetyczny. Dlatego właśnie podczas produkcji plandek na altanki, staramy się je wykonać możliwie najbardziej estetycznie.
  • WŁASNY MONTAŻ – zakupując ścianki do altanki w naszej firmie, otrzymują Państwo cały zestaw, przygotowany do montażu. Sam montaż polega na przykręceniu uchwytów, a następnie nałożeniu na nie ścianek.
  • SZYBKA REALIZACJA – realizacja zamówienia trwa ok. 5 dni. W przypadku zamówienia priorytetowego zawsze staramy się pomóc i dostarczyć folie do altanki nieco szybciej.
  • RYSUNEK WYKONAWCZY – przed przystąpieniem do produkcji wykonujemy rysunek wykonawczy, na podstawie którego następnie następuje produkcja. Rysunek trafia na produkcje dopiero w momencie akceptacji przez Państwa.

 

Folie do altanki – montaż:

Folie do altanki łączone są z altaną przy pomocy prostego, ale bardzo funkcjonalnego i bezawaryjnego rozwiązania. Górna krawędź jest bezpośrednio przykręcana do belki górnej. Belki boczne posiadają uchwyty obrotowe, na które montowane są ścianki. Na dolnej krawędzi przygotowujemy kieszeń, w którą we własnym zakresie mogą Państwo wsunąć rurkę. Dzięki dodatkowemu obciążeniu, plandeki ładniej się układają. Znacznie łatwiejsze jest również podwijanie do góry. Na jednym pasie uchwytów mogą być montowane dwie ścianki na zakładkę.

 

zabudowa altanki ogrodowej, plandeki na altanki, plandeki do altanki, altany, plandeki na taras

 

Plandeki z oknem do altanki:

Nasze plandeki do altanki mogą być wyposażone w przeźroczyste okna. Folie do altanki mogą być praktycznie całe przeźroczyste – w kolorze musi być jedynie obwódka i mały szpros – jest to wzmocnienie, które sprawa, że plandeki do altanki są dużo bardziej wytrzymałe.

 

Ile kosztuje plandeka do altany lub wiaty ?

Plandeka do altany i plandeki na taras to koszt ok. 60 zł brutto / m2. Jest to jednak cena orientacyjna. W celu uzyskania pełnej oferty, prosimy o kontaktu z naszym biurem handlowym. Termin realizacji zamówienia wynosi ok. 4-5 dni roboczych. Możemy się pochwalić, że jesteśmy jednym z najszybciej działających producentów plandek w Polsce.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem wycen:

TEL (71) 773 30 36 / plandeki@plandekiwroclaw.pl

 

 

Zadzwoń lub napisz