Przejdź do treści

Plandeki trudnopalne – plandeki z atestem B

plandeki trudnopalne, plandeki samogasnące, plandeki z atestem B, plandeki ognioodporne, plandeki odporne na ogień

Plandeki trudnopalne produkujemy na dokładny wymiar klienta. Posiadamy wysokiej jakości oryginalną tkaninę PCV 650 g/m2 z dodatkiem trudnopalnego proszku. Nasze plandeki trudnopalne posiadają atest B, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej. Dzięki temu mogą być montowane wszędzie tam, gdzie wymagają tego przepisy.

W naszej ofercie znajdują się plandeki trudnozapalne w kolorze białym, jasnym szarym, zielonym i oliwkowym. Wszystkie możemy wyposażyć w potrzebny do montażu osprzęt, tj. oczka montażowe aluminiowe, uchwyty kotarowe stalowe, rolki do przesuwania po szynie, uchwyty wahliwe, obrotowe, itp.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i przygotują stosowną ofertę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu (71) 773 30 36 lub mailowo plandeki@plandekiwroclaw.pl.

 

plandeki trudnopalne, plandeki samogasnące, plandeki niepalne, plandeki z atestem B1 B2

 

Specyfikacja materiału:

  • tkanina – PCV (polichlorek winylu) pojedynczo lub podwójnie lakierowana
  • gramatura – 650 g/m2
  • dostępne kolory – biały, szary, zielony, khaki (oliwkowy/wojskowy)
  • możliwość druku – tak
  • możliwość wstawienia pasa wizyjnego – tak
  • niepalność – nie
  • trudnopalność – tak (plandeka jest samogasnące)
  • zgodność z atestem – B / ITB

 

Plandeki trudnopalne na wymiar:

Wszystkie plandeki trudnopalne produkujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać taki wymiar, jaki Państwo potrzebują. Podejmujemy się również produkcji skomplikowanych plandek, wyposażonych w rzepy, taśmy magnetyczne, kieszenie, wycięcia, nacięcia, itp. Plandeki samogasnące produkujemy metodą zgrzewania bardzo gorącym powietrzem. Używamy podczas produkcji szwajcarskich maszyn najwyższej jakości, dzięki czemu wszystkie spoiny są bardzo wytrzymałe i w 100 % wodoszczelne. Co bardzo ważne – nie rozrywają się podczas pracy nawet po kilku latach od produkcji. Zgrzewanie jest dużo lepsze i bardziej trwałe niż szycie, dlatego szycie plandek odchodzi coraz szybciej do przysłowiowego lamusa.

 

Czy posiadamy plandeki niepalne ?

Niestety plandeki niepalne całkowicie nie występują. Plandeki trudnopalne produkowane są bowiem z materiału PCV, który z natury jest palny. Jedyne co udało się osiągnąć producentom materiałów plandekowych to znaczne ograniczenie rozprzestrzeniania się ognia. Tak właśnie powstały nasze plandeki samogasnące. W swoim składzie tkanina posiada specjalny proszek trudnopalny, dzięki któremu palność zostaje ograniczona do minimum. Może ona pracować w temperaturach do ok. + 100 st. C bez zapłonu. W przypadku zapłonu lub bezpośredniego kontaktu ze źródłem ognia, plandeka zapali się, ale musi natychmiast zgasnąć. Dlatego właśnie nasze plandeki określane są mianem samogasnących.

 

Plandeki z atestem B kotarowe i przesuwne

Oferujemy również plandeki z atestem B, czyli plandeki trudnopalne przesuwne. Możemy je wyposażyć w uchwyty kotarowe umożliwiające przesuwanie po lince celnej stalowej lub rurce, a także gotowe system rolkowe do przesuwania, tj. szyny i rolki. Cały osprzęt kupowany jest przez nas u zaufanego producenta, co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość przez lata. Części metalowe są odpowiednio zabezpieczone przed korozją, a rolki z tworzyw sztucznych wykonane z materiałów samosmarownych. Niestety nie oferujemy usługi pomiarów i montażu, więc pobranie wymiarów i montaż leży w Państwa gestii. W przypadku szyn, nie oferujemy wieszaków, umożliwiających podwieszenie pod sufitem. Zakup wieszaków jest również po Państwa stronie.

 

Ile kosztują plandeki samogasnące cennik

Plandeki samogasnące są oczywiście droższe od plandek standardowych, ponieważ droższa jest tkanina, z której są produkowane. Średnica cena plandeki wynosi ok. 36 zł netto / m2. Oczywiście najlepiej przesłać do naszej firmy zapytanie ofertowe, ponieważ przy większej ilości metrów kwadratowych, możemy zaproponować atrakcyjne rabatowanie.

Zadzwoń lub napisz