Przejdź do treści

Pokrowce z plandeki – pokrowce plandekowe

pokrowce z plandeki, pokrowce plandekowe, pokrowce z plandek

 

Pokrowce z plandeki to bardzo popularne produkty wytwarzane z materiałów plandekowych. Jest to idealne rozwiązanie do zabezpieczania maszyn, urządzeń, towarów i materiał, a także rzeczy pozostawianych na paletach EURO i niestandardowych. Nasza firma oferuje pokrowce plandekowe z materiałów PCV oraz polietylenowych. Wszystkie pokrowce z plandeki są wodoszczelne i odporne na warunki atmosferyczne – mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Nasza firma pokrowce z plandek wykonuje na dokładny wymiar klienta. Produkcja metodą zgrzewania gwarantuje 100 % szczelności oraz bardzo wysoką wytrzymałość. Podejmujemy się produkcji każdego wymiaru – zarówno pokrowców małych, jak i bardzo dużych. Przykładem mogą być pokrowce na meble ogrodowe (małe) i pokrowce na składy kolejowe lub domy modułowe (bardzo duże).

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Prosimy o telefony pod numer (71) 773 30 36. Z chęcią przygotujemy ofertę na interesujące Państwa pokrowce z plandek.

 

Jakie materiały są dostępne ?

  • pokrowce PE (PP) 200 g/m2 – lekkie, ale wytrzymałe. Idealnie do zastosowanie wewnątrz budynków. Na zewnątrz mogą być używane do zabezpieczania towarów, materiałów, palet oraz maszyn, które nie posiadają ostro zakończonych krawędzi zewnętrznych.
  • pokrowce PCV 650 g/m2 – najbardziej popularne i bardzo wytrzymałe. Pokrowce z plandeki PCV 650 g/m2 mogą być stosowane do zabezpieczania wszystkich maszyn, urządzeń, palet, towarów i materiałów. Mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne, oleje, smary, UV i ozon. Dzięki temu będą miały najdłuższą żywotność. Na tych pokrowcach istnieje możliwość nadruku.
  • pokrowce PCV 650 g/m2 z atestem trudnopalności – materiałowo i wytrzymałościowo jest to identyczny materiał jak w/w. Różni się jednak dodatkiem trudnopalnego proszku. Dzięki niemu pokrowce z plandeki trudnopalnej po zapłonie muszą natychmiast zgasnąć, nie rozprzestrzeniając dalej ognia.

 

Pokrowce plandekowe na wymiar:pokrowce na palety, pokrowce na zbiorniki, pokrowce z plandek, pokrowiec plandekowy

Nasza firma wszystkie pokrowce plandekowe produkuje na dokładny wymiar klienta. Nie posiadamy pokrowców standardowych, które moglibyśmy zdjąć z półki magazynowej i wysłać do Państwa tego samego dnia. Termin realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia produkcji i wynosi ok. 5 dni roboczych. Oczywiście w przypadku dużych ilości, termin realizacji ustalany jest indywidualnie. W przypadku małych pokrowców istnieje minimum zakupowe. Może się zdarzyć więc, że w ofercie otrzymacie Państwo propozycję zakupu większej ilości, niż na przykład jedna sztuka.

 

Przykładowe zastosowanie:

  • pokrowce na palety
  • pokrowce na paletozbiorniki
  • pokrowce na meble ogrodowe
  • pokrowce na maszyny
  • pokrowce na urządzenia
  • itp.

 

Jakie kolory pokrowców z plandeki są dostępne ?

W naszej ofercie posiadamy pokrowce w kolorze białym, szarym, zielony, czerwonym, pomarańczowym, żółtym, khaki, niebieski, grafitowy, ecru, bordowy i brązowy. W przypadku zapotrzebowania na inne kolory, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

 

Zadzwoń lub napisz