Przejdź do treści

Produkcja plandek – producent – plandeki na wymiar

plandeki wrocław, plandeki na wymiar, producent plandek, produkcja plandek, plandeki na altanki, kotary, przepierzenia

Plandeki na wymiar to bardzo popularne rozwiązanie do setek aplikacji. Nasza firma plandeki Wrocław zajmuje się produkcją plandek każdego formatu – możemy wykonać zarówno plandeki o mniejszych rozmiarach, jak i te bardzo duże. Oferujemy Państwu plandeki okryciowe, plandeki kotarowe, plandeki z oknami, plandeki na altanki, plandeki na przyczepki, plandeki na kontenery i pokrowce plandekowe.

Jako producent plandek Wrocław, wykonujemy tylko i wyłącznie plandeki na wymiar. Termin realizacji zamówienia jest bardzo krótki, dzięki nowoczesnym maszynom i wynosi ok. 2-5 dni roboczych. Odbiór plandek po wcześniejszym umówieniu następuje we Wrocławiu. Istnieje również możliwość dostawy plandek kurierem na terenie całego kraju.

Nasza produkcja plandek Wrocław to nowoczesne maszyny i wykwalifikowana kadra. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie plandeki na wymiar są najwyższej jakości i dają gwarancję wytrzymałości. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta pod numerem (71) 773 30 36 lub plandeki@plandekiwroclaw.pl.

 

plandeki wrocław, plandeki na wymiar wrocław, producent plandek wrocław, produkcja plandek wrocław

 

Jakie plandeki produkujemy ?

 • plandeki okryciowe (z polipropylenu, z polietylenu, z PCV)
 • kotary przemysłowe i przepierzenia
 • kotary na myjnię
 • kotary spawalnicze
 • plandeki na altanki, tarasy, ogródki piwne
 • zadaszenia do altanek
 • plandeki na przyczepki, na kontenery, na samochody dostawcze
 • pokrowce z plandek
 • pokrowce na meble ogrodowe

Oczywiście jest to jedynie przykładowe wyliczenie, ponieważ możliwości jest znacznie więcej. Produkcja plandek na wymiar daje bardzo duże możliwości. Nasza firma może również wykonać niestandardowe produkty na dokładny wymiar i zlecenie. W takim przypadku pomocne jest przesłanie rysunku. Rysunek znacznie przyspieszy przygotowanie oferty, a w przypadku zamówienia pomoże nam podczas produkcji plandek.

 

Dostępne tkaniny:

 • PP polipropylen – jest to bardzo popularna tkanina do produkcji standardowych plandek okryciowych. Nasza firma posiada takie plandeki w popularnych rozmiarach 6×10 mb, 6×12 mb, 8×12 mb, 8×10 mb, 10×12 mb, 10×15 mb, 12×18 mb, 15×20 mb, 20×20 mb. Dostępne gramatury to 90 g/m2, 130 g/m2 oraz 210 g/m2. Wszystkie posiadają podwójne krawędzie wzmocnione sznurem z zakutymi oczkami montażowymi.
 • PE (PP) – jest to wytrzymała tkanina polietylenowa, powlekana dodatkowo polipropylenem. Gramatura to 200 g/m2, ale wytrzymałość jest nawet dwa razy wyższa niż standardowych plandek PP o tej samej gramaturze. W tym przypadku produkcja jest na wymiar klienta – jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar.
 • PCV – to najbardziej wytrzymałe spośród plandek – popularne plandeki gumowane. Dostępne są w gramaturze PCV 650 g/m2, PCV 680 g/m2 oraz 900 g/m2. Są również dostępne plandeki trudnopalne z atestem B2, wydanym przez Instytut Techniki Budowlanej. W przypadki plandek PCV produkcja następuje na dokładny wymiar klienta.
 • Plandeki z oknem – nasza firma oferuje również plandeki z przeźroczystym oknem. Jako jedni z nielicznych, stosujemy najgrubszą folię o grubości 1 mm, z ochroną UV. Dzięki temu jest to rozwiązanie bardzo wytrzymałe i solidne. Wysoka jakość sprawia, że przeźroczystość jest na najwyższym poziomie.

 

Dostępne kolory:

Plandeki Wrocław gwarantuje szeroki wybór kolorów plandek PCV. W tym przypadku posiadamy plandeki niebieskie, zielone, białe, szare, czerwone, pomarańczowe, żółte, ecru, piaskowe, brązowe, czarne, bordowe, itp. Tkanina PE (PP) 200 g/m2 jest dostępne w trzech kolorach – szarym, zielonym i niebieskim. W przypadku plandek trudnopalnych z atestem B2, posiadamy kolory biały, szary, zielony i khaki. Standardowe płachty okryciowe PP 130 g/m2 są srebrno-zielone, a w gramaturze PP 210 g/m2 są srebrno brązowe.

 
 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta:

(71) 773 30 36

plandeki@plandekiwroclaw.pl

 

 

Zadzwoń lub napisz