Przejdź do treści

Ściany przeciwwiatrowe do altanki

ściany przeciwwiatrowe z plandeki, zabudowy altankowe, Folie plandekowe na altanke, Ściana z plandeki do altany

 

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo jak skutecznie zabezpieczyć swoje altanki przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także wielu innych uciążliwych czynników które mają wpływ na wygląd oraz strukturę Waszych budowli ogrodowych to świetnie trafiliście! Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości zabudowy altanowej która skutecznie zabezpieczy miejsce przed wyżej wymienionymi czynnikami a także wydłuży jej żywotność powodując iż będziecie Państwo zadowoleni z wyglądu oraz jakości swojej altanki przez długie lata!

 

materiał samogasnący, kurtyny spawalnicze, sprzedaż zasłon spawalniczych, cena, jak zamówić, kotary spawalnicze, zasłony spawalnicze, kotary do spawania

 

Zabudowy altankowe

Produkowane z najwyżej jakości materiału PCV o gramaturze 650g/m2 nie tylko są solidne i wytrzymałe ale też świetnie wyglądają, nadając altanie unikatowego, oryginalnego wyglądu. Nasze zabudowy skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem, kurzem a także przed wieloma innymi czynnikami (np. promieniowaniem UV) wydłużając tym samym żywotność materiału z którego wykonana jest altana. Produkcja naszych zasłon odbywa się na dokładny wymiar który zleca klient dzięki czemu idealnie wpasuje się w rozmiary miejsca przeznaczenia. Obróbka materiału wykonywana jest przez wykwalifikowanych pracowników na nowoczesnych maszynach dzięki czemu nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach materiału – dostajecie Państwo solidny produkt który spełnia wszystkie oczekiwania zarówno jakościowe jak i wymiarowe.

 

Folie plandekowe na altanke

Nasze folie skutecznie chronią zabudowy ogrodowe i nadają im unikatowego, nowego wyglądu – ale co jeśli kolor altany różni się od koloru plandeki który chciałby otrzymać klient? Otóż nic bardziej prostszego! W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę kolorów z której możecie wybrać właśnie ten, który najbardziej przypadnie Państwu do gustu! Dodatkowo, jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy na życzenie klienta wykonać okna foliowe tak aby zabudowa nie była tylko zwykłą „narzutą” ale funkcyjnym materiałem który oprócz swoich właściwości ochronnych będzie ładnym dodatkiem do posiadanej przez Państwa zabudowy ogrodowej.

 

okna foliowe rolety foliowe plandeki foliowe

 

Ściana z plandeki do altany

Ściany przeciwwiatrowe z plandeki PCV są banalnie proste w instalacji i poradzi sobie z nimi każdy – nawet ten, kto nigdy wcześniej z takim montażem nie miał styczności. Specjalnie dla ułatwienia montujemy w plandekach oczka przez które przechodzą uchwyty (dołączane również do zamówienia, jednak należy je zamówić razem z plandeką!) dzięki czemu wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Do całości nitujemy również specjalne paski tak, aby można było ją szybko i sprawnie podwijać. Na życzenie kupującego możemy również wzmocnić wybrane przez niego miejsca jeżeli produkt będzie narażony na jakieś dodatkowe obciążenia/funkcje.

Dokładną wyceną naszych ścian altanowych zajmują się nasi specjaliści którzy pracują dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Preferowany kontakt to mail, telefon bądź osobista wizyta w miejscu naszej firmy. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie kupna bądź chcecie uzyskać informację o naszych produktach, czekamy na kontakt. Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych osób którzy zawsze służą fachowym doradztwem oraz pomocą.

 

 

Zadzwoń lub napis i zamów swoje plandeki:

TEL (71) 773 30 36

 

Zadzwoń lub napisz